Naprawa rynien

Serwis rynien w Trójmieście

Sprawny system rynnowy to jeden z najważniejszych elementów każdego obiektu – nie tylko odprowadza wodę opadową z dachu, ale także chroni elewację oraz fundamenty przed zawilgoceniem, a nasz portfel przed dodatkowymi wydatkami.

Firma TAKTUM zajmuje się pracami wysokościowymi wykonywanymi głównie metodą alpinistyczną – od 10 lat prowadzimy prace w miejscach trudnodostępnych i niebezpiecznych – takimi właśnie jak dachy budynków i przylegające do nich systemy rynnowe. Zajmujemy się podstawową obróbką blacharską, naprawą oraz wymianą rynien i rur spustowych w Gdańsku i okolicach.

Serwisujemy rynny metalowe oraz plastikowe, zarówno u klientów indywidualnych, przemysłowych, jak i na obiektach użyteczności publicznej.

 Doradzimy w wyborze metody naprawy, najlepiej pasującej do panujących warunków zewnętrznych i wyznaczonego budżetu Klienta.

Dokładamy starań, aby po naszej wizycie system był w pełni sprawny – zwracamy uwagę na rozszczelnienia, zaślepki, niedokładnie dociśnięte klamry złączek czy niedokręcone obejmy rur spustowych, co może umknąć mniej doświadczonym ekipom. Na życzenie Klienta przeprowadzamy renowację rynny, nanosząc na nią odpowiednie powłoki i ocynk. Taka potrzeba może wyniknąć w przypadku, gdy dostrzeżemy zarysowania, odpryski czy punktową korozję. Naprawę przeprowadzamy na wybranym odcinku, lub na całej długości rynny.

Podstawowe prace dekarskie i serwis prowadzimy na terenie Trójmiasta i okolic, oferujemy także bezpłatną wycenę. Nasz zespół jest zgrany, pracujemy szybko i bezpiecznie. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, w tym międzynarodowy certyfikat IRATA. Dzięki stale zwiększającej się ilości zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny.

TAKTUM Mycie specjalistyczne

Dane kontaktowe

TAKTUM – Marek Matys
ul. Moniuszki 39/2
80-274 Gdańsk
NIP: 5851429906

Skontaktuj się z nami

Realizujemy małe oraz bardzo duże zlecenia.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu:
600 686 812
biuro@serwisrynien.pl