Czyszczenie i udrażnianie rynien

Kompleksowa usługa czyszczenia rynien

Sprawność systemu rynnowego w naszym domu bezpośrednio przekłada się na redukcję kosztów związanych np. z wilgotniejącą elewacją czy zalewanymi fundamentami. Lecz nawet najlepiej zamontowany system odprowadzania wody opadowej, może przegrać w starciu z dynamicznie zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, a przede wszystkim z zawiewanymi igliwiem i liśćmi z pobliskich terenów leśnych. Zapchane, niedrożne rynny mogą okazać się sporym problemem, zwłaszcza jeśli dostęp do nich jest utrudniony.

Bardzo ważne jest, aby zadbać o drożność rynien przed zimą – minimalizuje to powstawanie zatorów wody ze stopniałego śniegu oraz redukuje koszty późniejszych napraw. Jeśli się o to nie zadba, do rozszczelnień może dojść już w pierwszym roku funkcjonowania nowo powstałego budynku. Po udrożnieniu rur spustowych zalecamy założenie sitek zabezpieczających ich ponowne zapchanie, a do rynien polecamy stosować siatki chroniące profil rynny przed dostawaniem się tam liści i igliwia – których montażem również się zajmujemy.

Sprawne udrożnianie rynien

Nasza firma wykonuje prace wysokościowe od 10 lat. Przede wszystkim przy pomocy dostępu linowego jesteśmy w stanie bezpiecznie działać w miejscach trudnodostępnych i niebezpiecznych – takimi właśnie jak dachy budynków. Dysponujemy specjalistycznym  sprzętem alpinistycznym oraz sprzętem do udrażniania i czyszczenia rynien, rur spustowych, rewizji, studzienek, odpływów, kolanek i lejów. Gabaryty budynku i pochylenie dachu nie mają dla nas żadnego znaczenia. Jeśli mieszkasz w Gdańsku lub okolicach – zadzwoń!

Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i przemysłowych, a wycena jest bezpłatna. Nasz zespół jest zgrany, pracujemy szybko i bezpiecznie. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, w tym międzynarodowy certyfikat IRATA. Dzięki stale zwiększającej się ilości zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny.

TAKTUM Mycie specjalistyczne

Dane kontaktowe

TAKTUM – Marek Matys
ul. Moniuszki 39/2
80-274 Gdańsk
NIP: 5851429906

Skontaktuj się z nami

Realizujemy małe oraz bardzo duże zlecenia.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu:
600 686 812
biuro@serwisrynien.pl